Zamek Piastowski w obiektywie Artura Wierzbickiego [ZDJĘCIA]

Pasją radnego powiatu raciborskiego Artura Wierzbickiego jest fotografia. Zachęcamy do obejrzenia prac, na których uwiecznił dawną siedzibę raciborskich Piastów. Zamek Piastowski w obiektywie A. Wierzbickiego>>> Artur Wierzbicki, radny powiatu raciborskiego, członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Współpracy z Zagranicą oraz Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, pasjonuje się fotografią. Na zdjęciach stara się uwiecznić piękno Raciborza i powiatu raciborskiego. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć jego autorstwa przedstawiających Zamek Piastowski w Raciborzu.

- reklama -

Wojciech Żołneczko
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Zamek Piastowski wczoraj i dziś [ZDJĘCIA]

Przyzwyczailiśmy się już do nowej bramy zamku piastowskiego, tętniącego życiem dziedzińca, zamkowych wnętrz. Jak było jeszcze niedawno? Zachęcamy do obejrzenia galerii Zamek Piastowski wczoraj i dziś – zdjęcia>>>

Gwiazdka Serc 2013: który polityk śpiewa najlepiej? [WIDEO]

Na co dzień poseł, wójt i radny. Na Gwiazdce popisywali się talentem wokalnym. Siedlaczek, Utracki, Wacławczyk – lepsi politycy czy wokaliści? Całość dopełniają, ku uciesze męskiej części publiczności – egzotyczne tancerki.

Siłacze na scenie czyli Gwiazdka Serc do przerwy [WIDEO]

Zbyszek Woźniak w pokazie magicznym, niesamowity pokaz mody, małżeństwo Gamrotów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, taniec towarzyski, Dumka na dwa serca i absolutny hit – pół tony na scenie. Na koniec pierwszej części Bukartyk.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

4 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here