Powiatowe Targi Pracy w Raciborzu przeżywały prawdziwe oblężenie [ZDJĘCIA]

Ponad 2 tys. ofert pracy. 53 pracodawców i 13 agencji zatrudnienia. W czwartek Zamek Piastowski odwiedziły tłymy osób poszukujących pracy.

Na odwiedzających 29 marca siedzibę Piastów czekało 53 pracodawców oraz 13 agencji zatrudnienia. Osoby poszukujące pracy miały do wyboru 1210 ofert pracy w kraju oraz 1009 ofert pracy za granicą, które zaprezentowali przedstawiciele firm z Czech, Słowacji i Niemiec. Wśród wystawców nie zabrakło ofert od największych firm na lokalnym rynku. 300 miejsc pracy do zaoferowania miały Eko-Okna. Poszukiwano pracowników produkcji, handlowców ze znajomością języków obcych oraz kierowców z kat. C+E. Mechanikom, laborantom, operatorom urządzeń cukierniczych oraz pracownikom produkcji pracę proponowało Mieszko.

- reklama -

Podczas targów zostały także zaprezentowane oferty edukacyjne szkół policealnych, wyższych oraz instytucji szkoleniowych i wspierających przedsiębiorczość. Każdy z uczestników miał również możliwość skorzystania z konsultacji i porad ekspertów.

Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy wraz z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

 

/mh/

fot. Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here