Świąteczne przedpremiery w Kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj bilety

Święta w kinie? Jak najbardziej! Kino Helios Kędzierzyn-Koźle zaprasza Was na dwa przedpremierowe hity!

W dniach 17-19.04.17 zostanie wyświetlony film dla fanów mocnych wrażeń, czyli Szybcy i wściekli 8! Natomiast 15.04.17 oraz 17-18.04.17 przedpremierowo zaprezentowany zostanie pokaz znakomitej animacji (nie tylko dla najmłodszych) Dzieciak rządzi!

- reklama -

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do zdobycia 2 pojedyncze zaproszenia na jeden z powyższych seansów w Kinie Helios. Aby wygrać należy podać nazwisko reżysera filmu Szybcy i wściekli 8. Odpowiedź należy wysłać do piątku 14 kwietnia do godziny 15.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Konkurs.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here