Jeden dzień do końca zbiórki! Podaruj Dorianowi szansę na życie!

Został 1 dzień do zakończenia zbiórki na operację 5-letniego Doriana w Barcelonie. Na zabieg potrzeba 80 tys. złotych. Nie bądź obojętny i odmień los chłopca chorego na Zespół Arnolda-Chiariego.

Dorian cierpi na Zespół Arnolda-Chiariego. Choroba wyniszcza całe ciało chłopca. W każdej chwili może on przestać chodzić i stracić czucie od szyi w dół. Dorianowi grożą także nocne bezdechy, które mogą spowodować nagłą śmierć.

- reklama -

– Każdy dzień to niewyobrażalny ból. Cierpienie synka powoduje straszna choroba, która odbiera mu sprawność, by w końcu zabrać życie. Nasze cierpienie to bezradność, gdy Dorianek kuli się w swoim łóżku, a jego buźkę wykrzywia grymas niewyobrażalnego bólu. Jesteśmy na skraju załamania, ale musimy się trzymać dla naszego dziecka. Musimy zrobić wszystko, by przeszedł kosztowną operację. By dożył jej dnia… Mamy bardzo mało czasu i nie damy rady bez pomocy. Błagamy o ratunek! – piszą rodzice chłopca.

Los Doriana może odmienić operacja w Instytucie Charliego w Barcelonie. Jej koszt to 80 tys. złotych. Na zabieg jego rodzice nie otrzymają kredytu. Jedyną więc szansą jest zbiórka, do której zakończenia został 1 dzień.

Aby wesprzeć chorego chłopca i jego rodzinę wejdź na stronę siepomaga.pl i dokonaj wpłaty. Liczy się każda złotówka!

 

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here