III Rafako Półmaraton Racibórz – co jeszcze w ten weekend?

ii rafako polmaraton raciborz

III Rafako Półmaraton Racibórz, 50-lecie Nadania Praw Miejskich Kuźni Raciborskiej, Magia Rocka w Lyskach czy Dożynki Województwa Śląskiego w Tworkowie – zobacz, co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach.

Rafako Półmaraton już od pierwszej edycji cieszył się dużym powodzeniem wśród biegających, o czym świadczą liczne nagrody, przychylne komentarze i wreszcie rosnąca z edycji na edycję liczba startujących. Podczas III edycji oprócz biegu głównego, na 21 097,5 m, odbędzie się bieg charytatywny na nieco ponad 2 km, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 5,5-letniego Michałka, zmagającego się z poważnym schorzeniem nerek. Będą miały miejsce również Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty. Półmaraton to też rywalizacja w ramach Mistrzostw Polski Energetyków. Dodatkowo rafakowcy biegacze powalczą o Puchar Prezes Rafako. III edycji Rafako Półmaraton Racibórz towarzyszyć będą: profesjonalna rozgrzewka, Pasta Party oraz piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

- reklama -

Impreza kończy projekt 4Biegi Racibórz na 800-lecie nadania praw miejskich Raciborzowi. Zawodnicy, którzy ukończą półmaratoński dystans w regulaminowym czasie, otrzymają ostatnią część medalu. Organizatorem III Rafako Półmaraton Racibórz jest Miasto Racibórz oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Zobacz szczegóły:
4 Biegi Racibórz: Wyjątkowe medale dla biegaczy
Zobacz, którędy pobiegną zawodnicy
Wolontariusze Pracowni Przyszłości na Mini Rafako Półmaraton Racibórz
Finał Grand Prix Raciborza na III Rafako Półmaraton Racibórz
Piknik rodzinny w miasteczku biegacza

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here