Kochasz jazz? Wygraj wejściówki na pierwszy weekend PalmJazz Days

RCK Racibórz: PalmJazz Days. Wygraj wejściówki

18 i 19 listopada w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 wystąpią Wojtek Mazolewski Quintet oraz Manu Katché Trio.

18 listopada o godz. 19:00 w Raciborskim Domu Kultury rozpocznie się Festiwal PalmJazz Days. Otworzy go koncert zespołu Wojtek Mazolewski Quintet, jednej z najbardziej nowatorskich i inspirujących grup na polskiej scenie jazzowej.

- reklama -

Wojtek Mazolewski – muzyk, kompozytor i producent – od wielu lat z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością. Zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych, prezentuje nowe oblicze polskiego jazzu, nie tylko w kraju, ale też na licznych koncertach w Europie, Ameryce Południowej i Japonii. WMQ jest najwyżej notowanym zespołem jazzowym na liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Wzbudza nie tylko zachwyt fanów, ale cieszy się też uznaniem krytyków.

Kolejną gwiazdą festiwalu PalmJazz Days jest Manu Katché Trio, którego koncert w RDK zaplanowano na 19 listopada, również o godz. 19:00. Manu Katché pochodzi z Francji, specjalizuje się w grze na instrumentach perkusyjnych. To kompozytor, wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Od 2005 roku z powodzeniem realizuje autorskie projekty jazzowe w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw na świecie – ECM.

Po sześciu albumach w kwartecie i kwintecie, Manu Katché powraca z nowym, elektrycznym trio. Jest jednym z bardziej rozpoznawalnych bębniarzy we współczesnym jazzie. Jego specyficzny styl gry, genialna mieszanka elegancji i mocy stanowią jego bardzo precyzyjną wizytówkę. Katché jest geniuszem dwóch sfer: z jednej strony niesamowity perkusista, a z drugiej wielki kompozytor i kapelmistrz. Artysta stworzył Trio z artystami, z którymi dzieli muzyczne wyczucie i swobodę gry. Na basie zagra Jerome Regard, natomiast na gitarze spotkamy się z Jimem Grandcampem.

Na oba koncerty, otwierające festiwal PalmJazz Days w Raciborzu, jeden/jedna z naszych Czytelników/Czytelniczek będzie mógł/mogła wejść całkowicie za darmo! Jak? Wystarczy wziąć udział w prostym konkursie, w którym rozdamy jedno pojedyncze zaproszenie na koncert zespołu Wojtek Mazolewski Quintet i jedno pojedyncze zaproszenie na występ Manu Katché Trio – w sumie, jednej osobie przyznamy aż dwie pojedyncze wejściówki o łącznej wartości ok. 100 zł!

Aby wygrać bilety, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcę otrzymać wejściówki na koncerty w ramach PalmJazz Days?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma dwa darmowe, pojedyncze zaproszenia na koncerty, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 13 listopada (poniedziałek).

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobyte bilety odebrać można będzie w kasie Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina w dniu rozpoczęcia festiwalu PalmJazz Days, tj. 18 listopada.

Powodzenia! 🙂

/k/

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here