Klub Łamator zakończył akcję „Sport, zdrowie, ju jitsu, wolni od uzależnień” [ZDJĘCIA]

Klub Łamator zakończył akcję “Sport, zdrowie, ju jitsu, wolni od uzależnień”
Klub Łamator zakończył akcję “Sport, zdrowie, ju jitsu, wolni od uzależnień”

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę oraz worek sportowy z napisem profilaktycznym, aby na co dzień przypominać sobie i innym o zasadach poznanych podczas zajęć.

- reklama -

 

W miesiącu grudniu raciborski klub brazylijskiego jiu jitsu Łamator podsumował i zakończył serię zajęć z zakresu profilaktyki dla najmłodszych na rok 2017.  Ponad 50 dzieci trenujących w klubie podczas zajęć z profilaktyki zaznajamiało się między innymi z zasadami pierwszej pomocy, zdrowego odżywiania, higieny osobistej oraz zagrożeń płynących z zażywania środków psychoaktywnych oraz różnego rodzaju używek.

Na zakończenie akcji każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę oraz worek sportowy z napisem profilaktycznym, aby na co dzień przypominać sobie i innym o zasadach poznanych podczas zajęć. Spotkania odbywały się w dwóch grupach wiekowych, a przeprowadzone zostały w ramach programu „Sport, zdrowie, ju jitsu, wolni od uzależnień”. Środki na ten cel klub otrzymał od Miasta Racibórz na wykonanie zadań publicznych z zakresu ochrony i promocji zdrowia, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym oraz pomocy społecznej.

Fot. Łamator

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here