Ferie zimowe w Kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj bilety

0
tedi i mapa skarbow kino helios
"Tedi i mapa skarbów".

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu przygotowało specjalną ofertę na zimowe ferie. Będzie można m.in. obejrzeć filmy: „Fernando”, „Paddington 2”, „Jumanji: Przygoda w dżungli” oraz „Tedi i mapa skarbów”.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu przygotowało specjalną ofertę na zimowe ferie, bogatą w nowości filmowe, oraz wiele innych atrakcji. Kino zaprasza m.in. na seanse filmów „Fernando”, „Paddington 2”, „Jumanji: Przygoda w dżungli” oraz „Tedi i mapa skarbów”. Czeka na Was wspaniała przygoda i mnóstwo radości!

- reklama -

W czasie ferii przy okazji projekcji filmu:
– „Fernando” kino proponuje warsztaty „Dokarmianie zwierząt zimą? Tak, ale trzeba to robić z głową!” – facebook.com/Kapitan-Wyderka
– „Jumanji: Przygoda w dżungli” – zajęcia, na których odbędzie się zabawa w poszukiwaczy skarbów.

Dodatkowo dla najmłodszych kino proponuje kącik z animacjami: malowanie buziek oraz tatuaży, balonowe rozmaitości, kącik plastyczny, gry, zabawy i konkursy. Szczegóły na stronie internetowej helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/Aktualnosci/Szczegoly/id/6222/Ferie-w-kinie-Helios-w-Kedzierzynie-Kozlu

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybrany seans filmu „Tedi i mapa skarbów” 19 stycznia. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jakiego dnia w tym roku zaczynają się ferie w woj. śląskim? Odpowiedzi należy wysłać do czwartku 18 stycznia do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Ferie”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

kino helios kedzierzyn kozle

/kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here