Eko-Okna zwycięzcą Turnieju Siatkarskiego Zakładów Pracy [ZDJĘCIA]

0
Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz Eko-Okna
Eko-Okna w 2018 roku trzeci z rzędu wygrały Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz

Po raz trzeci z rzędu drużyna Eko-Okien wywalczyła zwycięstwo w Turnieju Siatkarskim Zakładów Pracy i Służb Mundurowych. W meczu finałowym wygrała z Rafako.

Weekend w Arenie Rafako stał pod znakiem ósmej edycji Turnieju Siatkarskiego Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. Wzięło w nim udział 14 drużyn. Po raz trzeci z rzędu najlepsze okazały się Eko-Okna. W niedzielnym finale drużyna reprezentująca firmę z Kornic zwyciężyła z Rafako 2:1. Trzecie miejsce zajęła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, która w walce o podium okazała się lepsza od Zakładu Karnego.

- reklama -

Jak co roku przygotowano także atrakcje pozasportowe. Na dzieci czekały zajęcia z animatorem RCK, przedstawienie przygotowane przez teatrzyk BAJ z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu, pokazy strażaków, policjantów i WOPR oraz strzelanie z trenażera laserowego. Można było też skorzystać z bezpłatnych masaży wykonywanych przez Gracjana Olaniszyna Od-Nowa i masażystów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. W niedzielę wystąpił Zespół Taneczny Skaza.

Klasyfikacja końcowa:

1. Eko-Okna S.A.
2. Rafako S.A.
3. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
4. Zakład Karny
5. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
6. Henkel Polska Sp. z o.o.
7. SGL Carbon Polska S.A.
8. Koltech Sp. z o.o.

Zobacz także wyniki i zdjęcia z pierwszego dnia rozgrywek: Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych [ZDJĘCIA]

fot. Anna Łapka
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here