Podziękowania dla dyrektor ZSS Ewy Konopnickiej

0
Podziękowania dla Ewy Konopnickiej Starostwo Powaitowe Racibórz
Ewa Konopnicka przez wiele lat pełniła funkcje na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu.

Ryszard Winiarski oraz przewodniczący rady Adam Wajda złożyli podziękowania Ewie Konopnickiej za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu. Swoim doświadczeniem i wiedzą była dyrektor chce dalej służyć szkole jako nauczyciel.

Podczas sesji Rady Powiatu Raciborskiego, która miała miejsce 27.082018r., starosta Ryszard Winiarski oraz przewodniczący rady Adam Wajda w imieniu własnym i radnych podziękowali Ewie Konopnickiej za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu. Była już dyrektor placówki także podziękowała radzie i współpracownikom za wspólnie przepracowane lata. Swoim doświadczeniem i wiedzą chce dalej służyć szkole jako nauczyciel.

- reklama -

Jeszcze przed wakacjami Zarząd Powiatu Raciborskiego przeprowadził konkursy na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu będzie pełnić dotychczasowa wicedyrektor Agata Wieczorek. Natomiast dyrektorem Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu został Paweł Ptak. Zarząd oficjalnie wręczył powierzenia funkcji nowym dyrektorom 19 czerwca br. Wczoraj nowo wybrani dyrektorzy o swoich planach i zamierzeniach na najbliższy czas poinformowali radnych.

oprac./A/

fot. Starostwo Powiatowe w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here