Kapitan Czesław Szarek wygłosi wykład „Odzieramy Odrę z mitów – port w Raciborzu”

4
wykład kapitana Czesława Szarka

Kapitan Żeglugi Śródlądowej Czesław Szarek będzie gościć na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Kapitan opowie o Odrze, Zbiorniku Racibórz i kanale Odra – Dunaj.

Do Raciborza zawita Kapitan Żeglugi Śródlądowej Czesław Szarek. Podczas spotkania, które odbędzie się na Zamku Piastowskim w Raciborzu zostanie wygłoszony wykład pt. „Odzieramy Odrę z mitów – port w Raciborzu.” Kapitan czerpiąc ze swojej rozległej wiedzy i 50 lat doświadczenia w żegludze po naszej rzece opowie o perspektywach dla portu w Raciborzu w kontekście kanału Odra – Dunaj i Zbiornika Racibórz. Warto dodać, że Dariusz Polowy i Michał Fita – kandydaci na prezydenta Raciborza przedstawiają się jako orędownicy żeglowności Odry od Raciborza do Szczecina.

- reklama -

szczegółowe informacje: „Odzieramy Odrę z mitów – port w Raciborzu”. Spotkanie z Kapitanem Czesławem Szarek na Zamku Piastowskim

oprac./A/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

 1. TAJEMNICZY

  Brawo Panie Dariuszu!

 2. erwin

  mrzonki, mrzonki, mrzonki. Brawo Panie Fita, przecież napisano: ,,Warto dodać, że Dariusz Polowy i Michał Fita – kandydaci na prezydenta Raciborza przedstawiają się jako orędownicy żeglowności Odry od Raciborza do Szczecina. Na poważnie, ,,Kapitan Żeglugi Śródlądowej Czesław Szarek, jeden z organizatorów niedawnego rejsu pod hasłem Odzieramy Odrę z mitów”. Na jednym z zdjęć niedawnego rejsu było widać ile wody jest w Odrze. Dwóch gości po kolana w wodzie, dosłownie po kolana w wodzie, pcha łódź z kilkoma osobami. Bo pod kilem było zero wody ……. Przylecą kosmici i to za darmo zrobią.

 3. erwin

  mrzonki, mrzonki, mrzonki. Brawo Panie Fita, przecież napisano: ,,Warto dodać, że Dariusz Polowy i Michał Fita – kandydaci na prezydenta Raciborza przedstawiają się jako orędownicy żeglowności Odry od Raciborza do Szczecina. Na poważnie, ,,Kapitan Żeglugi Śródlądowej Czesław Szarek, jeden z organizatorów niedawnego rejsu pod hasłem Odzieramy Odrę z mitów”. Na jednym z zdjęć niedawnego rejsu było widać ile wody jest w Odrze. Dwóch gości po kolana w wodzie, dosłownie po kolana w wodzie, pcha łódź z kilkoma osobami. Bo pod kilem było zero wody ……. Przylecą kosmici i to za darmo zrobią. Mydlenie oczu, dla mażących o wielkim porcie ….. Racibórz leży …. będą Karpaty pruć ….. Ludzie trochę realizmu …

 4. erwin

  nie każdy czyta bardzo profesjonalny portal raciborski, więc pozwoliłem sobie skorzystać: ,,Żałosne podrygi politykierów. Kanał Odra Dunaj, Centalny Port Lotniczy, Przekop Mierzei Wiślanej, 4 nowe linie metra w Warszawie, Kolej Dużej Prędkości ” Y”, Via Baltica, Via Carpatia, Port Lotniczy Radom, Fabryka Śrubek i Gwozdzi z Platyny………Ludzie!!!! Jak można wierzyć w takie pierdolety???

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here