#Polowy_Dialog przy #koFITAjm, czyli wspólne spotkanie Fity i Polowego z wyborcami

20

Jeszcze tydzień temu byli kontrkandydatami w walce o prezydencki fotel, dziś razem, przy przystanku na placu Konstytucji 3 Maja, dyskutowali o przyszłości miasta z przypadkowymi przechodniami. To pierwszy z kilku punktów przedwyborczego tournee po ulicach Raciborza. II tura już 4 listopada.

Przypomnijmy, że w przypadku zwycięstwa Dariusza Polowego jednym z jego wiceprezydentów zostanie właśnie Michał Fita, który w I turze uzyskał trzeci rezultat (4643 – 24,3% głosów). Razem też tworzą większość w Radzie Miasta, jak przyznają, chcą rządzić ponad podziałami, bo najważniejsze jest dobro i rozwój miasta.

- reklama -

Podkreślają, że najważniejszy jest dialog oraz merytoryczna dyskusja o potrzebach i możliwościach Raciborza. To właśnie Polowy i Fita zapoczątkowali przed I turą wyborów serię plenerowych spotkań z mieszkańcami, pierwszy nadał im nazwę #Polowy_Dialog, a Michał Fita częstował raciborzan kawą w ramach akcji #koFITAjm.

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

20 KOMENTARZE

 1. mammamaija

  Michał fita który jest bezpartyjny startuje razem z bezpartyjnym polowym pod szyldem Pis! Nie dziękuję.

  • Tomas

   Do partii z rady miasta należy tylko Lenk (chyba że się już wypisał, np. ze wstydu) a Lenk należał też do PZPR (fuj co za zła i zamordystyczna partia była)

 2. erwin

  ,,Michał fita który jest bezpartyjny startuje razem z bezpartyjnym polowym pod szyldem Pis! Nie dziękuję.” pozwolisz …..

  • Plissss

   Gdzie ten szyld PIS???

   • Jad

    Jak to gdzie? w twojej głowie – śni się tobie po nocach.

 3. erwin

  zniknął znaczek, jedynej, nieomylnej partii. PiS już Go nie POPIERA!!!!!!!!. ale drukarzy mają dobrych. Wczoraj ogłosili, dziś wiszą już razem????

  • wyborca-zadowolony

   Popiera, popiera – spokojnie do celu. Wasz strach mi mówi, że obrali właściwy kierunek.

 4. Gsjte

  Omanowski układ Polowy- Marcinek chce opanować Racibórz. Nie dajmy się omamić jakąś kampanią z zakamuflowanym układem Omanowskim w roli głównej. A ty panie Fita nawet nie wiesz w co się wplątujesz!

  • Anonim

   Michał tylko gra świętoszka ale dobrze wie w co się wplątuje. Jest cyniczny i żądny władzy i zaszczytów jak pozostali.

 5. Hbri

  Omanowski układ Polowy- Marcinek chce opanować Racibórz. Nie dajmy się omamić jakąś kampanią z zakamuflowanym układem Omanowskim w roli głównej. A ty panie Fita nawet nie wiesz w co się wplątujesz!

  • TAK-Trzymać

   Zmień pampersa w tym się już nic nie zmieści 🙂 🙂 🙂 dużo ich teraz zużywasz.

 6. Tomas

  Dariusz Polowy i Michał Fita wraz z resztą opozycji wkurzyli raciborski beton i hejtują. A Polowy jest bezpartyjny ależ wy hejterzy kłamstwa piszecie.

 7. erwin

  zniknął znaczek, jedynej, nieomylnej partii, PiS już Go nie POPIERA! Prezes wycofał poparcie! Gdzie p. Anna Ronin! Gdzie Oblicza! Gdzie Nam! Ot cała jedyna zjednoczona opozycja, co beton kruszy młotem pneumatycznym. Tak nieudolnie, że pól powiatu raciborskiego było bez prądu. Tak to jest jak drukarz bierze się za młot pneumatyczny.

  • Miśku

   Udolnie, udolnie twoja obstrukcja najlepszym świadectwem.

 8. SK

  Czas na trudne pytania: 1. Przez 4 lata radni NaM (Tomaszewska, Szczasny, Klima, Fiołka) oraz Fita/Szukalska/Ronin przekonywali, że funkcja drugiego wiceprzewodniczącego rady miasta jest zbędna. Tym bardziej po wprowadzeniu elektronicznego systemu liczenia głosów. Jaki jest dziś pogląd radnych koalicji większoszosciowej Polowy/Ronin/Fita na ten temat? 2. Wyżej wymienieni zarzucali większości koalicyjnej Lenka, że nie dopuszczają do funkcji w radzie radnych opozycji. Czy dzisiejsza większość Polowy/Ronin/Fita/PiS zamierzają postępować jak poprzednicy, czy pokażą bardziej otwarty na dialog z opozycją samorząd? 3. Kandydatka na prezydenta Anna Ronin 4 lata temu przekonywała, że drugi wiceprezydent jest niepotrzebny. Czy obecna koalicja Polowy/Ronin/Fita/PiS powoła 2 wiceprezydentów? Kto ewentualnie będzie drugim? Proszę o odpowiedź w imię transparentności samorządu. Dziękuję.

 9. Kolega muzyk

  Michał to policzek dla nas Twoich wyborów. Jeszcze parę dni temu głosowaliśmy na Ciebie, a nie na Polowego. Minęło kilka dni a Ty znów na bilbordach tym razem wskazujący na Polowego. Dziwnie się czuję patrząc na nie i Ciebie ściskającego dłoń konkurencyjnego kandydata, którego sztab nie najlepiej o Tobie pisał. Smutne.

  • SePisze

   Nie dziwisz się tylko dygasz kolo. Yes Yes Yes

 10. inteligentna

  rozwalić raciborski beton .naprawdę warto.komuchom i Popaprańcom mówimy 30lat mięło waszych rządów wystarczy.jesteśmy wami zmęczeni i zniesmaczeni.

 11. raciborzanka

  nieudolność ,bardzo złe dobranie współpracowników czyli beznadziejni zastępcy bardzo leniwy i nieprzygotowany do tej funkcji naczelnik oświaty dobiły wizerunek Lenka

 12. Ja

  To ZUCHY dwa. Brawo Panowie – kruszcie skutecznie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here