#Polowy_Dialog przy #koFITAjm, czyli wspólne spotkanie Fity i Polowego z wyborcami

Jeszcze tydzień temu byli kontrkandydatami w walce o prezydencki fotel, dziś razem, przy przystanku na placu Konstytucji 3 Maja, dyskutowali o przyszłości miasta z przypadkowymi przechodniami. To pierwszy z kilku punktów przedwyborczego tournee po ulicach Raciborza. II tura już 4 listopada.

Przypomnijmy, że w przypadku zwycięstwa Dariusza Polowego jednym z jego wiceprezydentów zostanie właśnie Michał Fita, który w I turze uzyskał trzeci rezultat (4643 – 24,3% głosów). Razem też tworzą większość w Radzie Miasta, jak przyznają, chcą rządzić ponad podziałami, bo najważniejsze jest dobro i rozwój miasta.

- reklama -

Podkreślają, że najważniejszy jest dialog oraz merytoryczna dyskusja o potrzebach i możliwościach Raciborza. To właśnie Polowy i Fita zapoczątkowali przed I turą wyborów serię plenerowych spotkań z mieszkańcami, pierwszy nadał im nazwę #Polowy_Dialog, a Michał Fita częstował raciborzan kawą w ramach akcji #koFITAjm.

/w/

- reklama -

20 KOMENTARZE

  • Do partii z rady miasta należy tylko Lenk (chyba że się już wypisał, np. ze wstydu) a Lenk należał też do PZPR (fuj co za zła i zamordystyczna partia była)

 1. zniknął znaczek, jedynej, nieomylnej partii. PiS już Go nie POPIERA!!!!!!!!. ale drukarzy mają dobrych. Wczoraj ogłosili, dziś wiszą już razem????

 2. Omanowski układ Polowy- Marcinek chce opanować Racibórz. Nie dajmy się omamić jakąś kampanią z zakamuflowanym układem Omanowskim w roli głównej. A ty panie Fita nawet nie wiesz w co się wplątujesz!

 3. Omanowski układ Polowy- Marcinek chce opanować Racibórz. Nie dajmy się omamić jakąś kampanią z zakamuflowanym układem Omanowskim w roli głównej. A ty panie Fita nawet nie wiesz w co się wplątujesz!

 4. Dariusz Polowy i Michał Fita wraz z resztą opozycji wkurzyli raciborski beton i hejtują. A Polowy jest bezpartyjny ależ wy hejterzy kłamstwa piszecie.

 5. zniknął znaczek, jedynej, nieomylnej partii, PiS już Go nie POPIERA! Prezes wycofał poparcie! Gdzie p. Anna Ronin! Gdzie Oblicza! Gdzie Nam! Ot cała jedyna zjednoczona opozycja, co beton kruszy młotem pneumatycznym. Tak nieudolnie, że pól powiatu raciborskiego było bez prądu. Tak to jest jak drukarz bierze się za młot pneumatyczny.

 6. Czas na trudne pytania: 1. Przez 4 lata radni NaM (Tomaszewska, Szczasny, Klima, Fiołka) oraz Fita/Szukalska/Ronin przekonywali, że funkcja drugiego wiceprzewodniczącego rady miasta jest zbędna. Tym bardziej po wprowadzeniu elektronicznego systemu liczenia głosów. Jaki jest dziś pogląd radnych koalicji większoszosciowej Polowy/Ronin/Fita na ten temat? 2. Wyżej wymienieni zarzucali większości koalicyjnej Lenka, że nie dopuszczają do funkcji w radzie radnych opozycji. Czy dzisiejsza większość Polowy/Ronin/Fita/PiS zamierzają postępować jak poprzednicy, czy pokażą bardziej otwarty na dialog z opozycją samorząd? 3. Kandydatka na prezydenta Anna Ronin 4 lata temu przekonywała, że drugi wiceprezydent jest niepotrzebny. Czy obecna koalicja Polowy/Ronin/Fita/PiS powoła 2 wiceprezydentów? Kto ewentualnie będzie drugim? Proszę o odpowiedź w imię transparentności samorządu. Dziękuję.

 7. Michał to policzek dla nas Twoich wyborów. Jeszcze parę dni temu głosowaliśmy na Ciebie, a nie na Polowego. Minęło kilka dni a Ty znów na bilbordach tym razem wskazujący na Polowego. Dziwnie się czuję patrząc na nie i Ciebie ściskającego dłoń konkurencyjnego kandydata, którego sztab nie najlepiej o Tobie pisał. Smutne.

 8. rozwalić raciborski beton .naprawdę warto.komuchom i Popaprańcom mówimy 30lat mięło waszych rządów wystarczy.jesteśmy wami zmęczeni i zniesmaczeni.

 9. nieudolność ,bardzo złe dobranie współpracowników czyli beznadziejni zastępcy bardzo leniwy i nieprzygotowany do tej funkcji naczelnik oświaty dobiły wizerunek Lenka

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj