Kto tak naprawdę stoi za zwolnieniem dyrektora Borkowskiego?

5

Radny miejski Paweł Rycka nie zamierza milczeć w sprawie zwolnienia dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, Krzysztofa Borkowskiego. Na ostatniej sesji dopytywał prezydenta Polowego, kto tak naprawdę podjął decyzję o rezygnacji z usług doświadczonego sternika OSiR-u. Co usłyszał?

Rycka zarzucił gospodarzowi miasta, że od czasu objęcia prezydenckiego fotela ani razu nie odwiedził obiektów OSiR. – W kampanii wyborczej dużo mówił pan o dialogu, tutaj niestety go zabrakło – ocenił rajca, zdradzając, że prezydent nawet nie spotkał się z Borkowskim, aby przedstawić mu swój pomysł na Ośrodek oraz zapytać dyrektora o dalsze plany i cele.

- reklama -

Jak przyznał radny, zaskoczenia zwolnieniem Borkowskiego nie kryły nawet osoby blisko związane z Polowym. – Michał, panie prezydencie Fita, szkoda mi pana. Decyzja o zwolnieniu dyrektora jest odbierana jako pańska decyzja – zwrócił się do wiceprezydenta Rycka.

Prezydent Dariusz Polowy skwitował krótko: to była moja decyzja.

/eu/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Niezależny

  Zobaczcie , znależli się co chcą nadal mieszać i decydować o obsadzie kadr … Prezydent (ci) decyduje o doborze pracowników – tyle temat…..A ci co tak wylewają łzy to chyba coś stracili…

 2. Anonim

  „Zaskoczenia… nie kryli nawet osoby” to rusycyzm.

 3. Anonim

  „Niezależny” brzmisz pisowską nowomową. Prezydent spłaca długi znajomym zaangażowanym w jego kampanię wyborczą i obsadza nimi stanowiska. To widać, słychać ….

 4. Jojezewsi

  Pedro… przewodniczący komisji kultury z gumą do żucia w gębie przez całą kadencję…

 5. taka sobie

  PO-kodowcy nie umiecie przegrywać.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here