Wygraj wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborzu – zakończony

Kabaret Młodych Panów Racibórz

Jedna osoba ma szansę wygrać wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 3 kwietnia (środa) o godz. 20:30.

Nowy program „To jest chore!”

- reklama -

Program „To jest chore” dotyka wszystkiego, co mieści się w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Program jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których w nim nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają za szybko i zostaje zdrowy niedosyt. Występ na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem, nie koncentrując się wyłącznie ani na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują rzeczywistość we właściwych proporcjach.

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21. Wejściówka dotyczy występu 3 kwietnia (środa) o godz. 20:30

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwa proste kroki:
1. Polub naszą stronę na Facebooku (tutaj)
2. Pod konkursowym postem (tutaj) odpowiedz w komentarzu na pytanie:
Którego z członków Kabaretu Młodych Panów (Roberta, Mateusza, Bartka czy Łukasza) lubisz najbardziej i dlaczego?

Wygra najciekawsza, naszym zdaniem, odpowiedź. Wygraną w konkursie jest jedna wejściówka dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 3 kwietnia o godz. 20:30.

Regulamin konkursu 

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmową wejściówkę na kabaret, zostanie podane na portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 13 marca po godz. 12:00. Wejściówkę należy odebrać w godzinach 9:00 – 15:00 pod adresem ul. Klasztorna 12, 47-400 Racibórz w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Serwis Facebook udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

Wyniki konkursu

Konkurs wygrała Bogumiła Krzystała.

/c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here