W Raciborzu egzaminy gimnazjalne zgodnie z planem!

W szkołach, których organem prowadzącym jest miasto, egzaminy gimnazjalne rozpoczęły się bez przeszkód. fot.: pixabay

W szkołach podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Racibórz egzaminy gimnazjalne odbędą się według harmonogramu Centralnej Komisji Egzaminacyjnej – poinformował w komunikacie Urząd Miasta.

Egzaminy gimnazjalne odbędą się w SP 1, SP 4, SP 15 oraz w SP 18. Przystąpić do nich ma 384 uczniów.

- reklama -

Prosimy monitorować strony internetowe szkół oraz dzienniki elektroniczne w celu uzyskania dokładnych informacji od dyrektorów.

/fot. freepik, oprac. eu/

- reklama -

13 KOMENTARZE

    • A może żenadą jest to, że swoim zachowaniem doprowadza się do sytuacji, że młodzi ludzie tracą zaufanie do dorosłych, do profesji nauczyciela?

  1. Róbmy zdjęcia łamistrajkom. Jak oni będą pod ścianą – odwdzięczymy się. A mając zdjęcia tych szmat – będziemy wiedzieli komu….

  2. Róbmy zdjęcia łamistrajkom. Jak oni będą pod ścianą – odwdzięczymy się. A mając zdjęcia tych szmat – będziemy wiedzieli komu….

  3. Wszyscy tylko egzaminy i egzaminy. Odbędą się, więc nie ma tematu. A ktoś pamięta, że przedszkola też strajkują?? Starsze dziecko zostanie samo w domu, a na przedszkolaka trzeba wziąć wolne! Zalewska się schowała o udaje, że strajk nie ma z nią nic wspólnego, a brocha to negocjator jak z koziej d.. wiadomo. Jaro zaprogramował ją na jeden tekst i ta powtarza tą swoją mantrę… Nawet R2D2 był bardziej autonomiczny

  4. głupcom ,którzy uwierzyli komuchowi,że za 18 godzin pracy dostaną 1000zł współczujemy.inteligentnych nauczycieli jest jak na lekarstwo.dlatego tylu z was strajkuje.

    • Ten i poprzednie twoje komentarze świadczą o bardzo niskim poziomie etyki i braku umiejetności logicznego myślenia. A, zapomniałem, pewnie nie wiesz co to.

  5. A może żenadą jest to, że swoim zachowaniem doprowadza się do sytuacji, że młodzi ludzie tracą zaufanie do dorosłych, do profesji nauczyciela?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here