Raciborzanie proszą o wsparcie w rajdzie Złombol

zlombol
Fot. Facebook Antagoniści Korników

Poszukiwani są darczyńcy, którzy wpłacą dowolną kwotę na cel charytatywnego rajdu Złombol, a dokładniej na dzieci z wszystkich domów dziecka w Polsce.

Raciborzanie zwracają się z prośbą o wsparcie największego na świecie charytatywnego rajdu samochodowego, jakim jest „Złombol“, a konkretniej ich załogi pod nazwą Antagoniści Korników składającej się z czterech uczniów Technikum Leśnego w Tułowicach. Aby wziąć udział we wspomnianym rajdzie, muszą zebrać od darczyńców minimum 2000 złotych, które zostaną przeznaczone tylko i wyłącznie na cele charytatywne. W realizację tego celu wkładają również własne środki i siły, ale jak mówią, zależy im na tym, aby pomóc osobom w potrzebie nie tylko kwotą minimalną, a jednak już pokaźniejszą sumą, która będzie mogła przełożyć się na jeszcze więcej korzyści dla osób potrzebujących. – W tym roku trasa Złombolu prowadzi do Turcji, a więc musimy się solidnie przygotować, żeby nasza maszyna marzeń nas nie zawiodła i dowiozła załogę do celu całych oraz zdrowych – tłumaczą Paweł Graca, Karol Ćmok, Ignacy Animucki i Filip Śnieżek.

- reklama -

– Oczywiście w zamian za wpłacenie pieniędzy każdemu darczyńcy udostępniamy powierzchnię reklamową na naszej Skodzie Favorit, którą wybieramy się na rajd. Przypominamy również, że każda załoga musi pozyskać darczyńców, aby osiągnąć wymagany regulaminem minimalny próg finansowy darowizn dla dzieci, inaczej nie jest dopuszczana do startu. Załogi jadą wyłącznie na swój koszt, wszelki sponsoring załóg i pojazdów jest zakazany odgórnie, a więc pieniądze od darczyńców są przekazywane na cele charytatywne, a nie na nasze potrzeby – podkreśla młodzież. Transparentność finansów zabezpiecza Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka. Wszystkie darowizny kierowane są bezpośrednio przez darczyńców na konto fundacji. – Wierzymy, że pomożecie nam w realizacji tego szczytnego przedsięwzięcia i dzięki temu razem przyczynimy się do rozpowszechniania bezinteresownego dzielenia się pomocą i szerzenia ogólnego dobra – dodają.

Strona na Facebooku: facebook.com/Antagoni%C5%9Bci-Kornik%C3%B3w-101144707992210
Numer kontaktowy: 669 708 907
Strona Złombolu: zlombol.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here