Zespół Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. wznawia działalność

zespol poradni specjalistycznych
Zespół Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śląskim Fot. SP Wodzisław Śląski

Od dzisiaj, 15 kwietnia, wznawia działalność Zespół Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim, za wyjątkiem Poradni Preluksacyjnej oraz Poradni Chirurgicznej w Wodzisławiu Śląskim.

– W zawiązku z zakończeniem postępowania epidemiologicznego w części dotyczącej Zespołu Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim podjęto decyzję o wznowieniu z dniem 15 kwietnia działalności poradni specjalistycznych, za wyjątkiem Poradni Preluksacyjnej oraz Poradni Chirurgicznej w Wodzisławiu Śląskim. Te dwie poradnie swoją działalność mają wznowić od 20 kwietnia – informuje starostwo.

- reklama -

Przypominamy, że decyzją dyrekcji PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. od 3 kwietnia 2020 r. czasowo zawieszono udzielanie świadczeń zdrowotnych w Zespole Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Sytuacja spowodowana była uzyskaniem pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 wśród personelu oraz pacjentów szpitala w Wodzisławiu Śl. oraz wiążącą się z tym koniecznością przeprowadzenia dochodzenia epidemiologicznego celem zapobieżenia rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19.

/SP w Wodzisławiu Śląskim oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj