Kultura: on/off. Kształtowanie ruchu z Manuelą Krzykałą i Magdaleną Mosek [WIDEO]

taniec kultura on off
Manuela Krzykała i Magdalena Mosek

W 2. części „Teatru tańca” mowa jest o kształtowaniu ruchu. Instruktorki opowiadają o bardzo ważnym elemencie tańca jakim jest świadomość ciała, ruchu i przestrzeni.

Raciborskie Centrum Kultury przygotowało drugi odcinek warsztatów z teatru tańca autorstwa Manueli Krzykały i Magdaleny Mosek realizowanych w ramach ministerialnego projektu RCK „Kultura: on/off”. Tym razem mowa będzie o kształtowaniu ruchu. Instruktorki opowiedzą o bardzo ważnym elemencie tańca jakim jest świadomość ciała, ruchu i przestrzeni. W dzisiejszym odcinku nie zabraknie również rozgrzewki. Niespodzianką będzie nauka pierwszej części choreografii do spektaklu finałowego, czyli „Etiudy covidowej”, do którego muzykę stworzył kompozytor Adam Jarzmik.

- reklama -

Realizacja video: Patryk Kogut, Perfect View, Michał Dyja.

„Kultura: on/off” to projekt realizowany od czerwca do października przez Raciborskie Centrum Kultury w ramach programu ministerialnego „Kultura w sieci”. Kolejne odcinki już wkrótce. Śledzić informacje można w wydarzeniu i na profilu RCK na Facebooku oraz na Instagramie RCK. Czytaj więcej: Kultura: ON/OFF. Bezpłatne warsztaty online od RCK.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj