Jak sprawić żeby beztroskie lato nie zmieniło się w koszmar – Agencja Rumpel Ubezpieczenia ma na to radę

Beztroski wakacyjny relaks może zostać przerwany przez nieprzewidziany wypadek. Żeby wyjazd nie pozostawił po sobie samych niemiłych wspomnień warto zaopatrzyć się w odpowiednie ubezpieczenie. Pomoże w tym Pani Justyna Rumpel z Agencji Rumpel Ubezpieczenia.

Lato kojarzy się z czasem wypoczynku, czasami jednak obfituje w niespodziewane wydarzenia. Zalanie hotelowego dywanu, wybicie szyby czy zarysowanie obcego samochodu to tylko niektóre z licznych wypadków, które mogą się nam przydarzyć w czasie wakacji. Nie tylko psują wakacyjny nastrój, ale również mogą znacznie obciążyć naszą kieszeń. Tu z pomocą przychodzi ERGO Hestia z ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej (OC) w życiu prywatnym w pakiecie ERGO 7 lub ERGO Sport, które można nabyć w Agencji Rumpel Ubezpieczenia.

- reklama -

W jakich sytuacjach może nam pomóc ubezpieczenie OC w życiu prywatnym?

Klient zyskuje ochronę w związku ze szkodami wyrządzonymi w pensjonacie czy hotelu, a także na grillu u znajomych.

Kiedy poruszamy się na tzw. UTO czyli urządzeniach transportu osobistego (hulajnogach, deskorolkach, rowerach elektrycznych,) chroni nas OC w życiu prywatnym.

Ochroną objęte są także szkody wyrządzone podczas uprawiania sportów wodnych jak uszkodzenia kajaków, rowerów wodnych czy łodzi wiosłowych.

Twój pies uszkodził rabatkę sąsiadowi? Chomik poprzegryzał kable w wynajętym mieszkaniu? Kot przeszedł na balkon sąsiada i podrapał meble tarasowe? W zakresie jest odpowiedzialność za szkody, które wyrządziły osobom trzecim zwierzęta ubezpieczonego.

Dziecko w ferworze zabawy przewróciło sok na klawiaturę laptopa wujka? Ubezpieczenie pokryje koszty naprawy lub zakupu nowego sprzętu, a klient nie musi obawiać się finansowych następstw tego zdarzenia.

Kiedy nieszczęśliwy wypadek spotyka nas w sklepie lub w autobusie ubezpieczenie z tytułu OC w życiu prywatnym pokrywa powstałą szkodę, bez względu na to czy to zniszczony flakon perfum czy ubrudzony płaszcz współpasażera.

Jeżeli zdecydujemy się na pakiet ERGO Sport możemy rozszerzyć naszą polisę o dodatkową opcję „dyscypliny ryzykowne”. Dzięki temu szkody wyrządzone użytkowaniem drona, o masie do 5 kg, zostaną pokryte przez ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie to nie jest w żaden sposób ograniczone terytorialnie, co oznacza że klient zawierający umowę zyskuje ochronę na całym świecie.

W pakiecie ERGO 7 jest dostępne w 3 wariantach, różniących się między sobą wysokością sumy gwarancyjnej (200 tys., 500 tys. lub 2 mln. złotych). Natomiast ubezpieczenie w pakiecie ERGO Sport oferowane jest na: 30 dni, 90 dni, 180 dni lub 1 rok.

Chcesz skorzystać z oferty i czuć się bezpiecznie w wakacje? Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego dla siebie wariantu? Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Jeszcze dziś skontaktuj się z Agencją Rumpel Ubezpieczenia.

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj