Spotkanie motywacyjne online z Jednooką Wojowniczką w bibliotece

Aneta Skrzypek

Czy życie z  niepełnosprawnością może być piękne? Jak historia osoby niepełnosprawnej może zmienić całe Twoje życie? I dlaczego samoakceptacja=wolność? Raciborska biblioteka zaprasza 4 listopada na spotkanie motywacyjne z Anetę Skrzypek-Jednooką Wojowniczką!

Aneta Skrzypek, znana pod pseudonimem „Jednooka Wojowniczka”, to pochodząca ze Śląska mówczyni motywacyjna. Posiada tylko jedno oko, ponieważ w dzieciństwie uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Jej historia zatoczyła koło i dzięki swoim doświadczeniom pomaga innym. Jest autorką książki „Jednooka Wojowniczka”, która odpowiada na najczęstsze pytania zadawane przez rodziców dzieci jednoocznych jak i osób związanych z tematem niepełnosprawności. Jest osobą niepełnosprawną, ale swoim przykładem łamie stereotyp osoby (nie)pełnosprawnej w społeczeństwie. Pokazuje to, że pomimo defektów należy siebie akceptować, kochać i doceniać!

- reklama -

Spotkanie odbędzie się w środę 4 listopada o godz. 18.00 na platformie Clickmeeting: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-aneta-skrzypek

/MiPBP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here