Godziny otwarcia bibliotek w Raciborzu w okresie świąteczno-noworocznym

biblioteka raciborz
Fot. MiPBP w Raciborzu

W wigilię i 2 stycznia nieczynna, a w sylwestra do 14:00. Sprawdź, jak pracują oddziały i filie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu w okresie świąteczno-noworocznym.

W wigilię 24 grudnia wszystkie filie i oddziały Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu będą nieczynne. Po świętach, w dniach 28–31 grudnia biblioteka działa zgodnie z harmonogramem godzin otwarcia (z wyjątkiem filii na Płoni, która otworzy się dla czytelników 7 stycznia oraz filii w Ocicach, która z kolei będzie dostępna dopiero od 12 stycznia) i zaprasza wszystkich do odwiedzin.

- reklama -

W sylwestra, centrala przy Kasprowicza 12 oraz filie biblioteczne (z wyjątkiem wspomnianych bibliotek na Płoni i w Ocicach) będą otwarte w godzinach 8:00-14:00. W sobotę 2 stycznia biblioteka będzie nieczynna.

– Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom życzymy, żeby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia wypełnione były miłością i pokojem, a Nowy Rok przyniósł zdrowie i radość, rozczytał w książkach i pozwolił znów spotkać się na żywo w bibliotece – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Czytaj także: Raciborska biblioteka otwarta od 30 listopada

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here