Od dziś luzowanie obostrzeń. Które pływalnie będą czynne?

Basen
Zdjęcie poglądowe Fot. Freepik.com

Zgodnie z zapowiedzią rządu od 12 lutego, warunkowo, na dwa tygodnie poluzowano obostrzenia. Sprawdzamy, które baseny w okolicy wznawiają swoją działalność.

H2Ostróg nadal nieczynny

- reklama -

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu poinformował, że aquapark H2Ostróg w dalszym ciągu pozostanie zamknięty z uwagi na planowane prace naprawcze systemu uzdatniania wody. Przypomnijmy, że prezydent Polowy zapowiedział modernizację obiektu. Więcej tutaj: Prezydent Polowy zapowiada remont H2Ostróg za 1,1 mln zł

MANTA w Wodzisławiu otwarta

Od 13 lutego znów będzie można popływać na Krytej Pływalni „MANTA” w Wodzisławiu Śląskim. Przed przyjściem na basen należy zapoznać się z aktualnym harmonogramem rezerwacji basenu. Basen będzie czynny od 13 do 28 lutego 2021 r., od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00, a w soboty i niedziele w godzinach 8:00-20:00. Strefa saun oraz jacuzzi pozostają nieczynne do odwołania. Ponadto zajęcia aqua aerobiku pozostają wstrzymane. Szczegóły i zasady bezpieczeństwa dostępne na stronie wodzisławskiego magistratu.

Rybnik otwiera pływalnie Yntka i Akwarium 

Od piątku 12 lutego będzie można korzystać z oferty pływalni krytych Yntka i Akwarium z zachowaniem określonego reżimu sanitarnego.

Yntka (Rybnik, ul. Powstańców) – będzie czynna od godz. 6.00, Akwarium (Rybnik-Boguszowice, ul. Jastrzębska) od godz. 14.00. Mały basen na Akwarium zostanie uruchomiony na początku przyszłego tygodnia, obecnie trwa tam remont wentylacji. Rybnicki MOSiR przypomina o utrzymywaniu dystansu minimum 1,5 m od innych osób, częste mycie rąk wodą z mydłem i ich dezynfekcję, a także zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj