Przygotuj się na Japonię. Szkolenie dla menedżerów firm

japonia
Fot. unsplash.com

Celem misji jest zrozumienie japońskiego środowiska biznesowego, biznesowych praktyk oraz komunikacji interpersonalnej osadzonej w japońskim kontekście.

W dniach 16-27 maja odbędzie się wirtualna misja gospodarcza pod nazwą „Przygotuj się na Japonię”. Oferuje ona menedżerom firm ulokowanych na terenie Unii Europejskiej okazję doświadczenia i zrozumienia zarówno elementów kulturowych, jak i ekonomicznych, które wpłynęły na imponujące osiągnięcia biznesowe i technologiczne Japonii.

- reklama -

Szkolenie koncentruje się na zarządzaniu biznesem i składa się z cyklu wykładów, studiów przypadków, ćwiczeń z negocjacjami z udziałem japońskich menedżerów oraz wirtualnych spotkań w japońskich firmach.

Celem misji jest zrozumienie japońskiego środowiska biznesowego, biznesowych praktyk oraz komunikacji interpersonalnej osadzonej w japońskim kontekście, co pozwoli na stworzenie dobrych partnerskich relacji biznesowych, uświadomienie procesu decyzyjnego wewnątrz japońskich firm, a tym samym lepsze zrozumienie ich stylu i hierarchii negocjacji, a także umożliwienie wzmocnienia relacji z obecnymi japońskimi klientami oraz ułatwienie kontaktów z przyszłymi partnerami podczas indywidualnych spotkań firmowych online.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here