Gabriela Augustyn odeszła na emeryturę po 41 latach pracy w krzanowickim UM

gabriela augustyn
Fot. UM Krzanowice

Gabriela Augustyn została zatrudniona w krzanowickim magistracie 1 września 1981 r. Jak podkreśla UM, przez wszystkie te lata wzorowo organizowała i nadzorowała pracę na każdym stanowisku, które obejmowała.

Po ponad 41 latach pracy w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach 22 lutego Gabriela Augustyn – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Krzanowicach – przeszła na emeryturę.

- reklama -

W przeddzień odejścia odbyło się pożegnalne spotkanie z pracownikami, podczas którego burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla wyraził słowa uznania za długoletnią, pełną zaangażowania i profesjonalną pracę na rzecz lokalnej społeczności. Podziękował za ostatnie lata wspólnej pracy, za wszystkie rady, dobre serce, mądrość i wsparcie, życząc jednocześnie, aby nowy rozdział jej życia, który właśnie się rozpoczął, był czasem na realizację odkładanych zazwyczaj pasji, zainteresowań czy podróży. Życzył również samych szczęśliwych chwil spędzonych w gronie kochającej rodziny i wspaniałych przyjaciół oraz by nie opuszczało ją zdrowie, radość i codzienna pogoda ducha.

Gabriela Augustyn została zatrudniona w krzanowickim magistracie 1 września 1981 r. i związała z nim całe swoje życie zawodowe. Jak podkreśla UM, przez wszystkie te lata wzorowo organizowała i nadzorowała pracę na każdym stanowisku, które obejmowała. Swoją długoletnia przygodę z urzędem rozpoczęła od pełnienia funkcji referenta ds. planowania, budżetu i podatków. Następnie awansowała na inspektora samodzielnego stanowiska ds. zdrowia i opieki społecznej, później przeszła do podatków i opłat wiejskich. Była także sekretarzem Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz księgową Gminnego Ośrodka Kultury w Krzanowicach. W 1995 r. objęła stanowisko kierownika USC. Udzieliła w tym czasie niezliczoną liczbę ślubów.

– Zawsze profesjonalna, odpowiedzialna i sumienna. Swoją postawą dbała o dobre imię urzędu. Chętnie dzieliła się swoją wiedzą z innymi urzędnikami. Jej wieloletnie doświadczenie merytoryczne w pracy było pomocne w rozstrzyganiu nieraz trudnych spraw i pomagało w podejmowaniu wielu strategicznych decyzji. Zawsze życzliwa, przyjazna i pozytywnie nastawiona do mieszkańców i współpracowników. Mamy nadzieję, że pani Gabriela nie zapomni o nas i podobnie jak my wszyscy będzie dobrze wspominać spędzone wspólnie chwile – pisze urząd.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj