Zadbaj o siebie. O pielęgnacji paznokci w bibliotece na Ostrogu

Zadbaj o siebie. O pielęgnacji paznokci w bibliotece na Ostrogu

Najważniejszym krokiem w pielęgnacji dłoni i stóp jest nawilżenie. O tym, jak o nie dbać, mówiła Marta Dudacy.

Na kolejnym spotkaniu z cyklu „Zadbaj o siebie”, za które zaprosiła Filia nr 2 Ostróg raciborskiej biblioteki, przedstawiono sposoby pielęgnacji dłoni i stóp.

- reklama -

Temat omówiła profesjonalna stylistka Marta Dudacy. Okazuje się, że najważniejszym krokiem w pielęgnacji dłoni i stóp jest nawilżenie. Ten etap pielęgnacji jest dość oczywisty w przypadku dłoni, natomiast w przypadku stóp niestety często pomijany. Jeśli chodzi o stopy, to najczęstszym błędem podczas pielęgnacji domowej jest zbyt częste i zbyt silne złuszczanie. Wówczas skóra zaczyna się bronić i martwego naskórka narasta więcej. Na koniec spotkania uczestnicy mieli okazję zobaczyć pokazowy zabieg pielęgnacji oraz masażu stóp.

Na kolejnym, ostatnim już przed wakacjami spotkaniu, biblioteka będzie gościć profesora Artura Przybysławskiego – nauczyciela akademickiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistę w zakresie filozofii buddyjskiej i historii filozofii oraz tłumacza z języka angielskiego i tybetańskiego. Spotkanie odbędzie się 23 czerwca o godz. 17:00 w bibliotece przy ul. Bielskiej 12.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj