Marcowe spotkanie Klubu Gier Planszowych ze specjalną atrakcją [ZDJĘCIA]

Racibórz: Pograjmy razem! Japońskie stwory w bibliotece

Planszówkowicze mieli okazję przedpremierowo przyjrzeć się grze „Rising Sun”, której akcja rozgrywa się w dekoracjach feudalnej Japonii.

Raz w miesiącu, w wybrany piątek, w bibliotece odbywają się spotkania Klubu Gier Planszowych „Pograjmy razem!”. Od godz. 15:00 miłośnicy wspólnego grania mogą przysiąść do jednego ze stolików i skorzystać z bogatej kolekcji gier planszowych biblioteki.

- reklama -

Atrakcją ostatniego spotkania klubu była gra „Rising Sun”, której akcja rozgrywa się w dekoracjach feudalnej Japonii. Planszówka urzeka starannym wykonaniem japońskich demonów i bóstw, i wciąga swoją fabułą: „Ty, zacny szogunie, poprowadzisz do zwycięstwa jeden z tych wielkich klanów. Czy siła Twego honoru, cnót i ducha, jak również opanowanie stali wystarczą do spełnienia tej dawnej obietnicy?”

Polską premierę gry „Rising Sun” zaplanowano na I kwartał 2018 roku. W bibliotece można było się jej przyjrzeć przedpremierowo dzięki uprzejmości Krzysztofa Kostki.

Już teraz miłośników planszówek klub „Pograjmy razem!” zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się 20 kwietnia, od godz. 15:00, w Eurece przy ul. Kasprowicza 12.

publ. /k/
Fot. MiPBP w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here