Oscarowe Poniedziałki w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

"Niemiłość" w kinie Helios

W kinie Helios w ramach Kina Konesera będzie można obejrzeć filmy nominowane i nagrodzone Oscarem 2018.

W ramach Kina Konesera w marcu i kwietniu kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza na specjalne pokazy filmów nominowanych oraz nagrodzonych Oscarem 2018. Najbliższy pokaz już 26 marca.

- reklama -

26 marca „Niemiłość”
2 kwietnia „Kształt wody”
9 kwietnia „Czwarta władza”
16 kwietnia „Fantastyczna kobieta”
23 kwietnia – „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”
30 kwietnia – „Dusza i ciało”

Szczegóły na stronie: helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/Aktualnosci/Szczegoly/id/6277/Oscarowe-poniedzialki-w-Kinie-Helios

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na seans 26 marca. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmy „Niemiłość”? Odpowiedzi należy wysłać do poniedziałku 26 marca do godz. 15:00 na adres: [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać: “Niemiłość”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj