I Bieg Cichociemnych w Raciborzu. Niższe opłaty startowe

Bieg
Bieg

Zmagania będą wydarzeniem survivalowym, czyli połączeniem biegu przełajowego z pokonywaniem przeszkód na trasie.

26 maja w Raciborzu odbędzie się I Bieg Cichociemnych im. Por. Eugeniusza Chylińskiego „Freza”. Jego najważniejsze założenia to uhonorowanie pamięci por. Eugeniusza Chylińskiego „Freza”, utrwalenie pamięci o cichociemnych spadochroniarzach Armii Krajowej, kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodzieży oraz popularyzacja biegów ekstremalnych o znaczeniu utylitarnym. Mierząca 13 km trasa przebiegać będzie spod raciborskiego Zakładu Poprawczego (przy ul. Adamczyka 14), wzdłuż kanału Ulga przez las w dzielnicy Obora. Limit czasu będzie wynosił 4 godziny.

- reklama -

Dzięki władzom miasta Racibórz i powiatu raciborskiego organizatorom udało się obniżyć cenę pakietu na bieg dla mieszkańców powiatu i Raciborza z 169 zł na 100 zł. Cena obowiązuje do 12 maja. Zapisywać się można na stronie czasnachip.pl/2018/raciborz.php. Na stronie odbywają się również zapisy do biegu KIDS, który odbędzie się dzień wcześniej, 25 maja.

Harmonogram:
7:00-9:00 odbiór pakietów
10:00 start
13:30 dekoracja (w kat.OPEN, M, K i drużynowej – 5 najszybszych czasów drużyny)
14:00 losowanie nagród dla wszystkich uczestników biegu

Dla osób zarejestrowanych na ocrpolska.org/site/codes istnieją kody rabatowe 30% na bieg (limit 30 kodów). Wpłaty z kodem rabatowym: numer konta BGŻ SA: 78203000451110000001927740 z dopiskiem (I Bieg Cichociemnego „Freza”, imię, nazwisko, rok urodzenia, kod rabatowy).

Wszelkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronie facebook.com/InternationalAssociationOperatorsUniformedServ.

Czytaj także: I Bieg Cichociemnych w Raciborzu

i bieg cichociemnych raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli ktoś biega w biegach przeszkodowych, to doskonale zna ceny. Dzień po biegu mogę powiedzieć: cena bardzo niska, bieg bardzo dobry.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj