Egipskie ciemności w Raciborzu i nie tylko. Co było przyczyną?

7

Na brak prądu skarżą się mieszkańcy Raciborza, Pietrowic Wielkich, Kornowaca, Krzanowic i Krzyżanowic. Okazuje się, że powodem przerwy w dostawie energii elektrycznej jest awaria w Studziennej, którą usuwają już pracownicy Tauronu Dystrybucji. Utrudnienia mają potrwać do godziny 23:45.

(wk)

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. erwin

  gdzieś przeczytałem, że to wina tuska (smaczne). Pewien Pan tak młotem udarowym działał, że przebił przewody elektryczne w Raciborzu. Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle ….

 2. europejczyk

  u nas też ciemno. Kogo winić …. przeczytałem gdzieś, że to wina tuska. Drugie ucho podpowiada, że pewien Pan tak młotem udarowym działał, że przebił przewody elektryczne w Raciborzu. Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle ….

 3. erwin

  za mało wody w Odrze. Barka z prądem nie dopłynęła ….. Czesi zatrzymali wodę w Ostrawie …..

 4. erwin

  żalę się …. zablokowali mi IP w NR. Ich sprawa nabijałem komentarze ….Zawsze dziwiło mnie, dlaczego na NR pełno komentarzy. Na innych portalach niewiele. Na NR nie ma regulaminu, można pisać (kopiować do woli) co się chce. Jest się całkowicie anonimowym. Hejt goni hejt.Trzeba umieć pisać, dla młodych hejterów, nie wolno obrażać …. Portal N. daje pełną możliwość ekspresji, oczywiście w granicach prawa. Wolne media podstawą demokracji …..

 5. Ehh

  Akurat w trakcie meczu Polski zgasło światło:/

 6. Ktosik

  Awaria? Na stronie TAURON od kilku dni była informacja o wstrzymaniu dostaw prądu od 21:46-23:45. Zalecam redakcji najpierw poczytać a potem pisać artykuły. Pozatym jak czytam komentarze takich debili, typu to wina Tuska, to aż mi się rzygać chce co za idioci żyją na tym świecie.

 7. Mario hydraulik.

  U nas w Piotrowicach również ciemno a to zapewne dlatego by Doroty nie zauważono z kolejnym kochankiem. Przedszkolanka z dziesiątki ma władzę w dłoniach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here