RIG zaprasza na uroczyste przekazanie środków z Gwiazdki Serc

0

Raciborska Izba Gospodarcza, która jest organizatorem corocznego Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc”, zaprasza na uroczyste przekazanie środków, zebranych podczas 18. edycji imprezy.

Zebrana kwota 27 280 zł to prawie 3 tys. zł więcej, niż podczas poprzedniej edycji wydarzenia. W tym roku na widowni zasiadło 300 osób. Na scenie zaprezentowało się 23 wykonawców, zespołów i duetów. Tradycyjnie wystąpiły osoby znane z życia publicznego, przedstawiciele świata biznesu, kultury, lokalnej polityki oraz zaproszeni goście. Wszyscy spotkali się na scenie podczas wielkiego finału.

- reklama -

Co roku Gwiazdka Serc ma wydźwięk charytatywny, bo zebrane pieniądze przekazywane są na ważne społeczne inicjatywy. Pieniądze zebrane podczas 18. edycji wydarzenia zostaną uroczyście przekazane 3 kwietnia o godz. 11.00 w Restauracji Raciborska przy Rynku w Raciborzu. Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie zainteresowanych mieszkańców i przedstawicieli mediów. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację i dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci, sprzęt rehabilitacyjny oraz stypendia dla uczniów.

Przez osiemnaście lat Gwiazdkę obejrzało ponad 10 000 tys. widzów. Z biletów wstępu, licytacji i datków ludzi szczodrych zebrano ponad 527 tyś zł.  Na scenie do tej pory pojawiło się blisko 2000 wykonawców.

/oprac. eu/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here