Zbiórka popiołu w Wodzisławiu Śl. Magistrat przypomina o pojemniku

Pojemnik na popiół
Zdjęcie podglądowe Fot. pixabay

Od dziś (1.08) na terenie Wodzisławia Śląskiego jest prowadzona selektywna zbiórka popiołu pochodzącego z palenisk domowych.

Odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów (odpady zielone i biodegradowalne w jednym worku, pojemnik/worek koloru brązowego) będą odbierane bez limitu sprzed posesji.

- reklama -

Więcej informacji dot. regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Wodzisławia Śląskiego można znaleźć w uchwale nr VII/44/19 Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego z dnia 27 marca 2019 r. O szczegółowym sposobie i zakresie świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych przeczytasz w uchwale nr VII/45/19 Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego z dnia 27 marca 2019 r. Materiały na stronie UM Wodzisławia Śląskiego.

Jeśli zauważysz nieprawidłowości w gospodarowaniu odpadami komunalnymi (osobę, która postępuje niewłaściwie z odpadami lub pozbywa się ich w miejscu do tego nieprzeznaczonym), nie bądź obojętny. Zareaguj. To również od Ciebie zależy czystość naszego miasta – apeluje magistrat.

/Wodzisław Śląski publ .c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here