Zgłoś firmę do nagrody „Filar Ziemi Raciborskiej”

0
Zgłoś firmę do nagrody „Filar Ziemi Raciborskiej”
Nagroda wręczana jest w formie statuetki, która przedstawia filar.

Przyznanie statuetek ma na celu uhonorowanie wybitnych osiągnięć przedsiębiorstw, instytucji oraz osób fizycznych, które są zasłużone dla społecznego i gospodarczego rozwoju Raciborza i powiatu raciborskiego.

Raciborska Izba Gospodarcza wspólnie z Prezydentem Miasta Raciborza i Starostą Raciborskim planują zorganizowanie VII Międzynarodowej Gali „Filar Ziemi Raciborskiej”. Konkurs „Filar Ziemi Raciborskiej” organizowany jest po raz siódmy. Od czwartej edycji przybrał charakter międzynarodowy.

- reklama -

Nagroda jest przyznawana przez Kapitułę, której przewodniczy Prezydent Miasta Raciborza.
Nagroda wręczana jest w formie statuetki, która przedstawia filar. Słowo to pochodzi od łacińskiego „pilar”, co w kontekście tego wyróżnienia ma oznaczać, że nagrodzeni stanowią ostoję i podporę raciborskiej gospodarki i tutejszego życia społecznego.

Laureaci nagrody są uprawnieni do posługiwania się jej wizerunkiem podczas imprez targowych, wystawienniczych, innych akcji promocyjnych, na papierze firmowym, folderach, w katalogach i pozostałych materiałach marketingowych.

Termin zgłaszania kandydatów upływa 10.09.2019 r. Zgłoszenia należy składać w sekretariacie Kapituły Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Batorego 7 (I piętro). Wręczenie nagród podczas uroczystej gali planowane jest na październik bieżącego roku.
Kandydować mogą firmy zarejestrowane w Raciborzu i powiecie raciborskim.

Szczegółowe informacje na temat „Filaru Ziemi Raciborskiej” dostępne są na stronie www.rig-raciborz.pl, tam również dostępny jest regulamin dotyczący zasad zgłaszania firm w poszczególnych kategoriach.

/RIG publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here