Rusza konkurs z Gminnym Centrum Kultury w Nędzy

gck nedza
Konkurs GCK w Nędzy

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z gminy Nędza. Na zdjęciu powinien pojawić się uczestnik i kartka, na której będzie przedstawione jego największe marzenie kulturalne.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Kulturalne Marzenia” – dla wszystkich, którzy marzą o kulturze. – Marzenie kulturalne to zajęcia, na które chciałbyś przyjść do nas albo spektakl lub koncert, w jakim chciałbyś/chciałabyś u nas uczestniczyć. Może jakiś event/wydarzenie, który marzyłby Ci się w Centrum Kultury w Nędzy… Możliwości jest wiele. Rusz głową i puść wodze wyobraźni! – zachęca GCK.

- reklama -

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z gminy Nędza od 6 do 18 lat. Na zdjęciu powinien pojawić się uczestnik i kartka, na której będzie przedstawione, napisane, jego największe marzenie kulturalne. Jak będzie zrobione zdjęcie, to zależy już od uczestnika. Można wysłać max. trzy fotografie. Na uczestników czekają nagrody.

Konkurs trwa od 6 do 15 maja. Ogłoszenie wyników 20 maja.

Oprócz zdjęcia trzeba wysłać formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny poniżej lub na blogspocie GCK, można również poprosić o przysłanie go na maila – [email protected].

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj