Konkurs fotograficzny „Jestem aktywny – jestem bezpieczny” raciborskiego OSiR-u

koronawirus
Fot. freepik.com

Organizatorzy chcą zachęcić mieszkańców Raciborza i okolic do promowania zdrowego stylu życia oraz pokazać, że mimo pandemii można być aktywnym w sposób bezpieczny dla siebie i innych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Urząd Miasta Racibórz zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Jestem aktywny – jestem bezpieczny”. – Przez konkurs chcemy zachęcić mieszkańców Raciborza i okolic do promowania zdrowego stylu życia oraz za pomocą nadesłanych fotografii pokazać, że mimo pandemii można być aktywnym w sposób bezpieczny dla siebie i innych. Wiemy, że sport jest jednym z tych elementów, które pozytywnie wpływają na naszą odporność i ogólne samopoczucie – mówią organizatorzy.

- reklama -

Konkurs skierowany jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach: „Aktywność rowerowa”, „Aktywność rodzinna”, „Aktywność ze zwierzakiem” i „Wszelka inna aktywność”.

Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie trzy fotografie. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać i dostarczyć zdjęcie obrazujące aktywność ruchową z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Prace należy przesyłać mailem na adres: [email protected] lub dostarczyć do siedziby biura na nośniku CD lub DVD (płyty nie będą zwracane).

Nabór prac konkursowych trwa do 28 listopada, a rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 6 grudnia.

Więcej szczegółów w regulaminie na stronie osir-raciborz.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj