Wodzisławski szpital szuka personelu do masowego punktu szczepień

Szczepienie
Zdjęcie poglądowe Fot. Freepik.com

W najbliższym czasie Powiat Wodzisławski planuje uruchomić masowy punkt szczepień przeciw Covid-19. Poszukiwani są pielęgniarki, położne i ratownicy medyczni.

Dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. poszukuje pielęgniarek, położnych i ratowników medycznych, którzy chcieliby podjąć pracę w masowym punkcie szczepień przeciw covid-19, jaki w najbliższym czasie planuje uruchomić Powiat Wodzisławski.

- reklama -

– Oferowane jest zatrudnienie w formie umów cywilnoprawnych. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt z Działem Służb Pracowniczych w Szpitalu w Wodzisławiu Śl. telefonicznie: 32 459 18 40 lub 32 459 18 10 lub mailowo: [email protected] – poinformowała dyrekcja.

Przypomnijmy, że obowiązujące obostrzenia przedłużono do 18 kwietnia. Nieczynne pozostają galerie handlowe, hotele, kina, szkoły i przedszkola czy siłownie.  Zamknięte pozostają wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane o powierzchni powyżej 2 000 m², a także centra i galerie handlowe, z wyjątkiem m.in.: sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni. Nieczynne są też salony fryzjerskie i kosmetyczne.

Czytaj również:

/Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here