Raciborski KRUS zaprasza do udziału w konkursie o bezpiecznej pracy w gospodarstwie

rolnik
Rolnik

Tegoroczna edycja weryfikuje wiedzę uczestników z zakresu zapobiegania wypadkom w gospodarstwie rolnym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prewencją zdarzeń najczęściej zgłaszanych do KRUS – upadków osób.

Placówka Terenowa KRUS w Raciborzu zaprasza do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym pod nazwą „Rola rolnika, by upadku unikał”, który organizuje Biuro Prewencji Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie. Tegoroczna edycja weryfikuje wiedzę uczestników z zakresu zapobiegania wypadkom w gospodarstwie rolnym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prewencją zdarzeń najczęściej zgłaszanych do KRUS – upadków osób.

- reklama -

100 uczestników konkursu, którzy zdobędą największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 500 zł. Konkurs trwa do 20 listopada.

Zasady uczestnictwa określa regulamin dostępny na stronie www.krus.gov.pl. Rejestracja konkursowa pod adresem bezpieczenstwo.krus.gov.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here