Zawodniczki RTP „Unii” Racibórz w reprezentacji Polski U – 19

  0

  Dobrze zaczyna się rok dla trzech „dziewiętnastek” z Unii. Pojadą na zgrupowanie kadry prowadzonej przez trenera Roberta Góralczyka.

  W piątek 18 stycznia w Chorzowie rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet U – 19, na które powołanie dostały trzy zawodniczki raciborskiej "Unii" Kinga Bandych, Katarzyna Krupa i Natalia Surma.
  UEFA rozlosowała już grupy drugiej rundy eliminacyjnej ME do lat 19 kobiet, których finały odbędą się w lipcu przyszłego roku we Francji. Polki trafiły do grupy II, a ich przeciwniczkami będą zespoły Islandii, Anglii i Belgii. Turniej kwalifikacyjny zostanie rozegrany od 25 do 30 kwietnia 2008 roku.  Wcześniej reprezentacja Polski kobiet U – 19 wygrała w pierwszym meczu turnieju eliminacyjnym młodzieżowych mistrzostw Europy z rówieśniczkami z Turcji 7:1 (3:1), w kolejnym meczu Polki przegrały z Bułgarią i na koniec 2 października w swoim ostatnim meczu, po golu Natalii Surmy zremisowały z rówieśniczkami z Austrii 1:1 (1:1) i z drugiego miejsca awansowały do dalszych gier.


  /Piela/

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here