Luksusowe osiedle domków zamiast działek? Prezydent wyjaśnia

5

Rodzinne Ogródki Działkowe w obrębie ulic Matejk/i/Konopnickiej/Lwowskiej mają już 105 lat, jednak co rusz pojawiają się niepokoje co do ich likwidacji. Co na to Mirosław Lenk?

 

- reklama -

19 września 105-lecie świętowały Rodzinne Ogrody Działkowe przy ul. Matejki, naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 15. Jako, że to popularne miejsce wypoczynku wielu raciborzan, a niepokoje nie milkną, w trakcie wrześniowej sesji rady miasta prezydent Mirosław Lenk postanowił publicznie zdementować pojawiające się od czasu do czasu pogłoski odnoście likwidacji ogródków w tym miejscu,

 

– Nie mam i nigdy nie było żadnych planów, aby sprzedać ten teren deweloperowi i budować tam domy jednorodzinne. To jest kawał dobrej zieleni w centrum miasta, więc warto tą zieleń utrzymać – zapewnił.

 

/ps/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. No i bardzo dobrze bo z tą zielenią w mieście nie jest chyba najlepiej na tle tego czym oddychamy i hałasu ulicznego.A może by tak jakiś nowy park w mieście Panie Prezydencie z dużą ilością drzew i krzaczków?

  2. Widać, że do Raciborza napłynęło jakieś hadziajstwo ze wschodu. Chcecie kolejnego parku? To może do lasu się przeprowadźcie. Tu jest miasto i ma być miasto a nie park. I tak w Raciborzu jest więcej parków niż w innych miastach regionu, po cholerę kolejny? Dupy wam się nie chce ruszyć do pobliskiego Parku Roth? Najwyższa pora zagospodarować działki w samym centrum miasta, bo to wstyd, by ludzie z motyką i widłami rządzili w centrum grodu. Nie wspominając o hodowli kur na działkach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here